Prevence zdraví - očista

© 2010 - 2016 Miriam Zikmundová - autorka textu

 

PREVENCE A ZACHOVÁNÍ ZDRAVÍ

 

(citlivě, rozvážně, postupně, ale důsledně = navažte přátelství se svým tělem!)

 

 

PRO VŠECHNY VĚKOVÉ KATEGORIE

PRO PÁRY PLÁNUJÍCÍ POTOMKA

PRO TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ MAMINKY

PRO MALÉ A VĚTŠÍ DĚTI, MLÁDEŽ

PRO ŽENY A MUŽE V KLIMAKTERIUM

PRO SPORTOVCE A TRENÉRY

A PRO MAJITELÉ DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

 

Chcete být zdraví? = Navykněte si na pravidelný úklid v sobě, nejen doma !

Naučíme Vás, jak o své zdraví preventivně pečovat dle ověřených zkušeností !

 

A co k takové péči patří?

 

* úprava stravy a pitného režimu,

* pečlivá detoxikace tkání, krve, cév a střev,

* očista jater s vyloučením žlučových kamínků,

* výživa kloubů a tkání,

* podpora imunity a vitality kvalitními přírodními produkty,

* regenerace funkce orgánů,

* regulace váhy,

* průběžná péče o vnitřní stav organizmu

 

 

Přesto, že pojem „prevence zdraví“, je tolik propagovanou formou péče o své fyzické tělo a duševní stav, většina lidi zůstává pouze u teorie a informací, ale s realizací skutečných kroků a zodpovědností mají většinou problém. My Vás to můžeme naučit a zprostředkovat start ke skutečnému zdraví.

 

Nabízíme Vám konzultace k detoxikačním postupům s doporučením kvalitních přírodních produktů a bylin, které pečlivě očistí škodlivé nánosy vnitřního prostředí organizmu, zregenerují i vyživí tkáně celého těla a podpoří funkce všech orgánů. Doporučujeme a preferujeme hlavně prevenci, protože ta předchází nemocem, starostem a pak nemusíte řešit tolik závažné zdravotní problémy či bolesti. Víte, jakým vzácným mechanismem je naše tělo? Tušíte, kolik samovolných úkonů vykonává bez našeho vědomého řízení? Co všechno musí náš organizmus zvládnout, když do něj vkládáme bezmyšlenkovitě to, co mu škodí? Jak dlouho mu trvá, než vyloučí ven nežádoucí látky, které jsou pro něj jedovaté a zatěžující? Některé z nich, jako toxické těžké kovy, se však po dlouhá léta jen ukládají uvnitř tkání orgánů, kapilár, vlasů, nehtů a samovolně se z těla nevylučují ani vhodnou stravou, ani regulací pitného režimu. Tomu musí přijít na pomoc kvalitní produkty z rostlinné říše, šetrně zpracované, se zachovanými jedinečnými schopnostmi, aby mohly proniknout do hloubi tkání. Jakékoli chorobné příznaky našeho těla jsou totiž projevem již přetíženého organizmu, který si neumí poradit s přemírou toxinů a proto postupně skrytě degenerují naše čistící orgány, jako jsou játra, ledviny, střeva, plíce, kůže a lymfatický systém.  

 

 

 

UČTE SE ŽÍT V PRAVIDELNÉ PREVENCI ZDRAVÍ A TĚLO SE VÁM V MNOHEM ODMĚNÍ !!!

 

A PROČ? – PROTOŽE:

 

PREVENCE ZDRAVÍ = MÉNĚ STAROSTÍ + MÉNĚ BOLESTÍ + MÉNĚ NEMOCÍ

 PREVENCE ZDRAVÍ = VÍCE VITALITY + VÍCE AKTIVITY + VÍCE SPOKOJENOSTI

 PREVENCE ZDRAVÍ = NEZÁVISLOST + NEOMEZENOST

 PREVENCE ZDRAVÍ = SEBEKÁZEŇ + SEBEHODNOTA + CÍLEVĚDOMOST

 PREVENCE ZDRAVÍ = KVALITA ŽIVOTA, KVALITA POHYBU, KVALITA

 MYŠLENÍ, KVALITA VIZÁŽE, KVALITA REFLEXŮ, KVALITA PLODNOSTI,

 KVALITA GENETIKY, KVALITA ÚSPĚCHU, KVALITA DLOUHOVĚKOSTI.

PREVENCE ZDRAVÍ = UŠETŘÍ FINANCE PŘED DLOUHOU CESTOU NÁVRATU KE ZDRAVÍ A VITALITĚ.

 

 

ZDÁ SE VÁM TO MÁLO MOTIVUJÍCÍ ZMĚNIT PRIORITY A ZAMYSLET SE NAD SEBOU?

 

Přečtěte si texty na odkazu:

http://www.darsvedusi.cz/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=53&Itemid=84

http://www.darsvedusi.cz/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=55&Itemid=86

 

 

 vtvika

  

PŘIJMĚTE DETOXIKACI,

JAKO SOUČÁST ŽIVOTNÍHO STYLU.

 

PRAVIDELNÁ OČISTA ORGANIZMU, MŮŽE BÝT

VAŠÍ EVOLUCÍ V PŘÍSTUPU K SOBĚ SAMÉMU.

 

* * * * *

 

SKYPE KONZULTACE

 

 * * * * *  

 

Komplexní poctivá „očista - dočista“

(krve, mezibuněčné hmoty, cévního systému a vlásečnic, střev a orgánů)

 

 

Aby proces očisty fungoval správně, musí být v dobré kondici orgány, které pomáhají s vyloučením škodlivého odpadu (ledviny, játra, střeva, lymfatický systém a potní kanálky na pokožce).

 

Rozhodně je potřeba začít od úpravy jídelníčku, což je nejzásadnější změna a bez toho úspěšná hloubková detoxikace by nebyla ani možná. Zkuste to přijmout jako prospěšný životní styl a ne trest s pomyšlením, že na nějaký čas to snad zvládnete. Nezapomeňte, že tělo funguje hlavně na čistou vodu a živou stravu z přírody, z toho čerpá energii pro svou aktivitu, výživu pro buňky a podle kvality stravy buďto organizmus posiluje nebo postupně degeneruje. Bohužel v dnešní přetechnizované a konzumní době, už málo co je zcela přírodní a zdravé, i když je pěstováno na poli. Proto, když si chcete vlastní zodpovědností udržovat relativní zdraví a nechcete trávit půl života v ordinacích či na nemocničním lůžku, měli byste přemýšlet o svém zdraví s časovým předstihem a připustit si, že organizmus potřebuje kvalitní vnitřní podporu, aby se pravidelně čistil, průběžně zbavoval ukládajících se jedů a vyživoval biologicky aktivními doplňky stravy pro podporu celého imunitního systému. 

 

Kvalitní vyvážená suplementace (doplňky stravy, přírodní produkty, biologicky aktivní přírodní látky, bylinné koncentráty, byliny, kůry, sušené plody) nejsou lékařské medikamenty a ani je nenahrazují. V dlouhodobém měřítku nám mohou velmi zdravotně prospět, protože doplňují organizmus potřebnými látkami a živinami, které z běžné stravy nemůžeme čerpat v dostatečném množství, a tělo si je nedokáže vyrobit samo. Proto rozhodně není jedno, jaké přírodní produkty kupujete. Pro maximální pozitivní efekt podpory zdraví je podstatná kvalita bio suroviny, způsob jejího ekologického pěstování, šetrného sklízení a procesu zpracovávání, aby byly zachovány všechny nejdůležitější látky, které určitá surovina obsahuje a může nabídnout ve prospěch lidského či zvířecího organizmu. Takové vysoké požadavky a podmínky na dosažitelnou kvalitu účinného produktu mohou zajistit renomované firmy, které mají celý tento produkční proces přísně kontrolovaný a certifikovaný. Běžný spotřebitel se v tomto množství firem ani nemůže orientovat. Nejsnadnějším řešením, jak zjistit kvalitu daného doplňku stravy je doporučení konzultanta/poradce, který má praktické zkušenosti i výsledky s konkrétními produkty.

 

V tom Vám mohu poradit a pomoci, co je vyzkoušené a přináší pozitivní účinek, jak v oblasti stravy, tak i vhodné suplementace.

 

 

KROMĚ UNIKÁTNÍCH PŘÍRODNÍCH PRODUKTŮ,

KTERÉ JSOU ZPRACOVÁNY NEJMODERNĚJŠÍMI TECHNOLOGIEMI PRO ZACHOVÁNÍ PŘIROZENÝCH VLASTNOSTÍ ČISTÝCH PLODŮ A ROSTLIN,

DOPORUČUJEME I JEDINEČNÉ ORIGINÁLNÍ

PERUÁNSKÉ BYLINY, PLODY, ČISTÉ KOŘENY A KŮRY

Z VYSOKÝCH AND A AMAZONSKÉHO PRALESA.

FIRMA UNCARIA s.r.o. Jablonec nad Nisou

nabízí vysokou a garantovanou kvalitu ručního sběru a šetrné sklizně, kontrolované ručním tříděním,

odpovídajícího druhu a laboratorních testů,

jako přímí dovozci od pečlivých dodavatelů a pěstitelů z Peru do ČR s vlastní výrobou exkluzivních výrobků, za velmi příznivé ceny versus nejvyšší kvalita z čerstvého sběru

a s největším sortimentem peruánských bylin u nás.

 ! ! !

Při objednání první zásilky z e-shopu UNCARIA

v jakémkoli obsahu

uveďte do poznámky formuláře jméno "Miriam Zikmundová"

a dostanete dárek

v podobě 10% slevy na celý nákup:-)

A TO SE VÁM VYPLATÍ !

 

OCHUTNEJTE A PŘESVĚDČTE SE, JAK REAGUJE VÁŠ ORGANISMUS NA DARY ČISTÉ PŘÍRODY A VZÁCNÉHO EKOSYSTÉMU, NA KTERÝ SE PŘI RUČNÍM SBĚRU ROZHODNĚ MYSLÍ.

! ! ! 

(v případě dotazů nebo potřeby konzultace,

můžete nás kontaktovat na mobil: 731 888 981)

 

 

 

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci "Ceník a způsob platby"

  

* * * * *

 

KONTAKTUJTE MĚ

 

* * * * * 

  

KAŽDÝ SI ZASLOUŽÍ ZDRAVÍ, KDYŽ O NĚ PEČUJE !

*

JSTE VLASTNÍ BUDOUCNOSTÍ !

*

JAK UVNITŘ, TAK VNĚ !

*

PRIORITY ŽIVOTA SI VYBÍRÁTE SAMI !

*

ZVAŽTE, CO MŮŽETE ZMĚNIT !

  

 vtvika

                     

 

 

 

Upozornění o ochraně autorských práv:

 

Jakékoli užití nebo šíření textů, e-booků, loga nebo obrázků z webového rozhraní www.darsvedusi.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací, či vzdělávacích akcí slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb. Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním.

Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Obchodní podmínky, Podmínky využití webového rozhraní, Ochrana osobních údajů a autorských práv.

Rafinovanost nepatří k etickému chování, respektujte to prosím. Svoji práci a texty na cizích stránkách si rozhodně poznám i formou kompilace.

 

 

Osobní Prohlášení:


Všechny texty na těchto stránkách jsou originálním dílem autora (majitele stránek) a slouží k informovanosti návštěvníků tohoto webu a potencionálních klientů. Tyto texty a články jsou uzpůsobené tak, aby odpovídaly novým předpisům legislativy, ale současně vyjadřovaly moji práci, zkušenosti, postoje a nabízené služby. Pokud byste v nich nenašli to, co přesněji vystihuje konkrétní problematiku či téma, vězte, že současné zákony neumožňují příliš otevřeně, svobodně a pravdivě nabídnout ke sdílení veřejnosti rozsah potřebných informací, interpretace, odborné termíny a závěry vědeckých studií, které by vedly většinovou společnost k uvědomělé, samostatné a efektivní péči o své zdevastované zdraví a nespokojený život. Svoboda slova stále hledá svoje místo, vyjadřování je cenzurováno i na internetu, bezostyšně se napodobuje kde co nového i mnohé Know-how firem, mediální informovanost je záměrně zkreslená, reklama manipulační a mnohdy nepravdivá, a o tichých omezujících zákonech i pravomoci úřadů se spotřebitel / občan volně ani nedoví. Takový chaos, džungle, dezorientace a útlak je záměrem pro vytváření bezmocnosti ve společnosti. To, co se lidem systémem předkládá navenek má mnohdy velmi skryté, nečestné a dobrodružné pozadí. A kdo čemu věří, je závislé na jeho individuálním nastavení mysli. Proto přeji všem rozvíjet umění naslouchání svého nitra, intuitivního vedení, velkou dávku selského rozumu a odvahy věřit sobě. Mějte otevřené oči, uši i srdce a důvěryhodné informace prověřujte vlastní zkušeností na sobě. Jinak pravdu nezjistíte :-). Svým klientům otevřeně poradíme vždy při osobním setkání.

 

 

 

PRO VÁS INSPIRACE ZDARMA

* * * * * * 

 E-book "Dar rodinám"

      

* * * * * *

E-book "Dar bezmocným a nemocným"

 

* * * * * *

 

 

 
© 2016 Miriam Zikmundová, Benešov

Všechna práva vyhrazena

Tato webová stránka používá soubory cookie. Tímto způsobem získáváme informace o tom, jak uživatelé používají naše webové stránky a jejich obsah, a můžeme určit, zda váš počítač či zařízení v minulosti navštívilo naše nebo jiné stránky. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.