Víkendové semináře

© 2010 - 2016 Miriam Zikmundová - autorka textu

 

DVOUDENNÍ ZÁŽITKOVÝ SEMINÁŘ

PRO RODINY S DĚTMI

 

  

s názvem

 

"Poznáváme a rozvíjíme to,

co v sobě máme"

 

aneb

 

soustředěný kondiční pohyb vědomě otevírá cesty

k vyrovnanosti a úspěšnosti

 

(vhodné pro děti od 5 do 13 let,

techniky a postupy zahraničích korekčních metodik) 

 vtvika 

Vyjímečný rodinný seminář pro rodiče s dětmi, kde se společně naučíte spolupracovat sami se sebou a hravě podporovat schopnosti těla a mysli.

 

 

Čekají na vás dva víkendové dny plné:


- vědomého kondičního pohybu pro rozvoj a koordinaci celého těla,  

  

- porozumění principu vlastní regulace a neobjevených schopností,

 

- podpory sebevědomí v pochopení rodičovské role a dětských  potřeb

  

- tvořivých pohádkových her a zábavy.

 

 


V průběhu víkendového programu se rodiče navíc seznámí s možnostmi prevence holistického zdraví u dětí, s tématikou rodových programů, které nevědomě předáváme dětem nesprávnými vzorci chování a se způsoby, jak je můžeme změnit, aby rodina žila v harmonii a ve vzájemném pochopení. 


Intenzivní program pro všechny - stravování jednotné, formou plné penze - ubytování v klidném prostředí - přírodní prostor k venkovním hrám - podpůrné pomůcky k aktivitám a na tvůrčí činnosti s dětmi jsou zajištěné.


Odnesete si mnoho užitečných informací a zkušeností, jak hravě pracovat s dětmi a přirozenou cestou jim pomoci k úspěšnějším vzdělávacím výsledkům, sebevědomí, jak podpořit jejich zdravý duševní rozvoj a jak preventivně posílit přírodními způsoby fyzickou vitalitu.

 

 

Program semináře začíná v sobotu v 9:30 h. a končí v neděli v 17:00 h.  

Místo pobytu: bude upřesněno

Počítáme pro všechny s rezervací 1 noci + plnou penzi (2x oběd, 1x snídaně, 1x večeře). V případě, že v objektu bude kuchyňka, stravování vždy je v dosahu místa pobytu v blízké restauraci. Dle každého potřeb si můžete vzít jídlo k přípravě s sebou.

Cena vzdělávacího programu: dospělý /2000,-Kč; dítě 5-13 let /1000,-Kč, sleva u tří dětí v rodině 800,-Kč /každé dítě, (v ceně jsou hravé podpůrné pomůcky a materiály k tvůrčím činnostem) 

Ubytování a stravu si každý uhradí sám v místě pobytu. Ceny za noc cca 250 - 400,-Kč/ osoba (vždy rezervujeme slušnou kvalitu za rozumnou cenu).

 

Doprava vlastní

  

Rezervace a informace na kontakt organizátora:

Miriam Zikmundová, mobil: +420 731 888 981, tel. +420 317 727 773

e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

 

                           

 vtvika 

 
© 2016 Miriam Zikmundová, Benešov

Všechna práva vyhrazena

Tato webová stránka používá soubory cookie. Tímto způsobem získáváme informace o tom, jak uživatelé používají naše webové stránky a jejich obsah, a můžeme určit, zda váš počítač či zařízení v minulosti navštívilo naše nebo jiné stránky. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.