Konzultace pro těhotné

© 2010 - 2016 Miriam Zikmundová - autorka textu

 

KONZULTACE PRO TĚHOTNÉ

 

 

PRO MAMINKY JIŽ V OČEKÁVÁNÍ,

PRO ŽENY TEPRVE PLÁNUJÍCÍ MIMINKO, 

PRO ČERSTVÉ RODIČKY,

PRO ŽENY PO TRAUMATICKÉM ZÁŽITKU POTRATU

NEBO PŘED ROZHODNUTÍM INTERRUPCE 

 

 

V čem mohu vás, ženy, svými zkušenostmi podpořit a vysvětlit vzácné hodnoty spojené s darem nového lidského života?

 

- Můžeme konzultovat vaší duševní přípravu na mateřství, pokud máte pocit, že v sobě cítíte rozpor či pochybnosti, zda zastanete tuto zodpovědnou celoživotní roli

 

-  - Můžeme konzultovat smyslovou přípravu před těhotenstvím ve zpracování vlastních negativních zkušeností z dětství a dospívání, jelikož vše má pak následný vliv na podvědomé programování miminka již od početí

 

-  - Můžeme konzultovat potlačené stíny a strachy, rodové vzorce chování, které vás nevědomě svazují a nevyřešené se automaticky přenáší z informačního pole matky do vývoje plodu jako ovlivňující odkaz pro životní cestu vašeho dítěte

 

-   - Můžeme konzultovat prožitek z vašeho vlastního porodu, potratu nebo interrupce, aby paměťové stopy na fyziologické rovině neovlivnily průběh porodu vašeho dítěte

 

-   - Můžeme konzultovat nevyřešené vztahy k rodičům (vnitřní pocity), k předchozím partnerům nebo vyrovnat se se ztrátou blízké osoby, aby vaše nezpracované emoční bolesti a šrámy se nastaly součástí života vašeho dítěte

 

-   - Můžeme konzultovat, jak váš organizmus ještě před otěhotněním důkladně očistit od letitých nánosů toxických látek, kovů, plísní a parazitů, čímž pozitivně podpoříte zdravý vývoj vašeho děťátka v děloze a jeho celkovou imunitu pro zvládání vnějších zátěží očkování či jiných jedovatých vlivů (produkty k zakoupení v poradně nebo zasílám poštou)

 

-  - Můžeme konzultovat vhodné a ověřené postupy detoxikace a zajistit vysoce kvalitní přírodní produkty s ojedinělými recepturami pro komplexní regeneraci orgánů, krve, cév, tkání, střev a důležité antiparazitární přírodní kůry (k zakoupení v poradně nebo zasílám poštou)

 

-   - Múžeme konzultovat, jaké konkrétní kvalitní doplňky stravy užívat v těhotenství pro cílenou podporu vývoje plodu a posílení matčina organizmu, pokud jste se nestihla před početím hloubkově detoxikovat (zasílám na požádání poštou nebo k odběru osobně v poradně)

 

-   - Můžeme konzultovat volbu vhodného křestního jména pro vaše očekávané miminko s využitím vhledu nauky nomenologie (vliv významu jména) a postupů výpočtů numerologie (vliv významu hodnot čísel a písmen ve jméně, příjmení s přihlédnutím k datu předpokládaného porodu / narození dítěte)

 

-   - Můžeme konzultovat vhodnost kombinace vybraného křestního jména k příjmení, které dítě převezme od jednoho z rodičů, a které má vliv na jeho celkovou osobnost, jeho zdraví a životní zvraty (vše s přihlédnutím k rodičovské intuitivní volbě a přání)

 

-  - Můžeme konzultovat výběr vašeho nového příjmení pro úřední změnu na matrice v souladu s vašimi prioritními potřebami, propočítat vhodnost společného příjmení pro oba partnery před svatbou nebo zkonzultovat změnu příjmení po rozvodu

 

 * * * * *

SKYPE KONZULTACE

 * * * * *

 OSOBNÍ PORADENSTVÍ

 * * * * *

 

Doporučuji přečíst doplňující text : "ZDRAVÉ TĚHOTENSTVÍ"

                                                        "BÝT ZDRAVOU TĚHOTNOU"

                                                                                                                           "NOMENOLOGIE - VLIV JMEN" + ZDE

 

 

Ceník a vlastnosti služby jsou uvedené v sekci "Ceník a způsob platby"

 

 vtvika

 

 

 

 

Upozornění o ochraně autorských práv:

  

Jakékoli užití nebo šíření textů, e-booků, loga nebo obrázků z webového rozhraní www.darsvedusi.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Taktéž veškeré sdělené postupy, podpůrné programy či podklady, které poskytujeme v průběhu našich konzultací, či vzdělávacích akcí slouží pouze k osobní potřebě klienta, který si službu uhradil a je zakázáno je jakoukoli formou předávat třetím osobám, napodobovat nebo jinak využívat než pro vlastní soukromé účely. Na všechny tyto naše produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb. Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním. 

Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb: Obchodní podmínky, Podmínky využití webového rozhraní, Ochrana osobních údajů a autorských práv.

Rafinovanost nepatří k etickému chování, respektujte to prosím. Svoji práci a texty na cizích stránkách si rozhodně poznám i formou kompilace.


 

Osobní Prohlášení:


Všechny texty na těchto stránkách jsou originálním dílem autora (majitele stránek) a slouží k informovanosti návštěvníků tohoto webu a potencionálních klientů. Tyto texty a články jsou uzpůsobené tak, aby odpovídaly novým předpisům legislativy, ale současně vyjadřovaly moji práci, zkušenosti, postoje a nabízené služby. Pokud byste v nich nenašli to, co přesněji vystihuje konkrétní problematiku či téma, vězte, že současné zákony neumožňují příliš otevřeně, svobodně a pravdivě nabídnout ke sdílení veřejnosti rozsah potřebných informací, interpretace, odborné termíny a závěry vědeckých studií, které by vedly většinovou společnost k uvědomělé, samostatné a efektivní péči o své zdevastované zdraví a nespokojený život. Svoboda slova stále hledá svoje místo, vyjadřování je cenzurováno i na internetu, bezostyšně se napodobuje kde co nového i mnohé Know-how firem, mediální informovanost je záměrně zkreslená, reklama manipulační a mnohdy nepravdivá, a o tichých omezujících zákonech i pravomoci úřadů se spotřebitel / občan volně ani nedoví. Takový chaos, džungle, dezorientace a útlak je záměrem pro vytváření bezmocnosti ve společnosti. To, co se lidem systémem předkládá navenek má mnohdy velmi skryté, nečestné a dobrodružné pozadí. A kdo čemu věří, je závislé na jeho individuálním nastavení mysli. Proto přeji všem rozvíjet umění naslouchání svého nitra, intuitivního vedení, velkou dávku selského rozumu a odvahy věřit sobě. Mějte otevřené oči, uši i srdce a důvěryhodné informace prověřujte vlastní zkušeností na sobě. Jinak pravdu nezjistíte :-). Svým klientům otevřeně poradíme vždy při osobním setkání.

 

 

 

PRO VÁS INSPIRACE ZDARMA

   * * * * * *     

E-book "Dar rodinám"

 

* * * * * *

E-book "Dar bezmocným a nemocným"

* * * * * *

  

 

 
© 2016 Miriam Zikmundová, Benešov

Všechna práva vyhrazena

Tato webová stránka používá soubory cookie. Tímto způsobem získáváme informace o tom, jak uživatelé používají naše webové stránky a jejich obsah, a můžeme určit, zda váš počítač či zařízení v minulosti navštívilo naše nebo jiné stránky. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.