OBJEDNÁVKA  E-BOOKŮ  ZDARMA

 

 

Vyberte si ze dvou témat

a označte název E-booku v objednávkovém formuláři:

 

*  *  *  *  *  *

"DAR RODINÁM"

*  *  *  *  *  *

"DAR BEZMOCNÝM A NEMOCNÝM"

*  *  *  *  *  *

 
ebook - Dar rodinam        ebook Dar bezmocným a nemocným

 

E-book "DAR RODINÁM"

30 stran informací pro rodiny, těhotné ženy a partnery. Užitečné informace, doporučení a náhled na problematiku rodinného života z jiné perspektivy. Inspirace pro řešení důležitých životních otázek celostního zdraví dětí, prevence zdravého těhotenství pro matku a zdárného vývoje dítěte. Předcházení vzdělávacím problémům u dětí a jak je včas vypozorovat doma při běžné činnosti svých ratolestí. Rozsah vlivu rodových podvědomých vzorců na kvalitu partnerských vztahů i výchovy dětí. Zásadní toxické zátěže vnitřního prostředí organizmu a jejich nebezpečný vliv na závažné nemoci. Možnosti důkladné hloubkové detoxikace dětí a dospělých i zamyšlení nad jiným přístupem ke svému zdraví.

 

E-book "DAR BEZMOCNÝM A NEMOCNÝM"

28 stran informací pro lidi se zdravotními problémy, vážně nemocné a pro ty, kteří mají přesvědčení, že jsou ve svém životě zcela bezmocní. Inspirace pro změnu přístupu ke svým potřebám, porozumění svým projevům těla a schopnostem myšlení. Doporučení k problematice návratu zdraví vlastní zodpovědností, pochopením fungování lidských smyslů a změnou životní filosofie. Jak pocit bezmocnosti a nemohoucnosti přetvořit vlastní vůlí na sílu seberegulace a využít svou moc pro navrácení zdraví těla a duše.  

 

*  *  *  *  *  *

 

 

 

Seznamte se prosím s našimi podmínkami služeb:

       Všeobecnými obchodními podmínkami pro poskytování služeb naší firmy

Reklamačním řádem

Podmínkami užití webového rozhraní a rezervačního systému

Podmínkami ochrany osobních údajů a ochrany autorských práv

V případě nejasnosti Vám dotazy zodpovíme.

 

*  *  *  *  *  *

 

Jakékoli užití nebo šíření textů, e-booků, loga nebo obrázků z webového rozhraní www.darsvedusi.cz je zakázáno bez našeho písemného souhlasu. Na tyto produkty se vztahují licenční a autorská práva dle §40, Zákona o autorském právu č.121/2000 Sb. Neoprávněné užití bude trestně stíháno dle platné legislativy i se zpětným zjištěním.

*  *  *  *  *  *

 

Podle §5 právního zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, je mou povinností Vás požádat o souhlas s uložením a zpracováním osobních údajů (v případě přihlášení k odběru E-booku zdarma je to Vaše jméno, příjmení a e-mailová adresa), které budou uloženy výhradně v databázi kontaktů Centra nových možností EDU-MIR v Benešově u Prahy. Proto před odesláním Vaší objednávky ebooku zdarma prosím potvrďte zaškrtnutím příslušného okénka ve formuláři, že souhlasíte s našimi obchodními podminkami.

 

 

 *  *  *  *  *  *

 

   Přihlaste se prosím do okének níže !

Vyberte si a označte z nabídky název E-booku !

Na vyplněnou e-mailovou adresu Vám bude nejdříve zaslána žádost

o potvrzení autorizace uvedeného kontaktu a následně pak po jejím

odslouhlasení Vám zašleme vybraný Ebook zdarma.

Zkontrolujte si prosím správnost vyplněné adresy !

Chybně uvedený e-mail se mi pak vrací zpět. Případně zažádejte znova.

E-book zasíláme manuálně,

proto jej můžete dostat do schránky s časovou prodlevou !

Děkuji za pochopení.

 

"PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU E-BOOKU ZDARMA"
Generated with Mad4Joomla Mailforms Version 1.2
* povinná položka
Jméno a příjmení *
Váš e-mail *
Vyberte název e-booku *
Souhlasím s obchodními podmínkami *
© 2016 Miriam Zikmundová, Benešov

Všechna práva vyhrazena

Tato webová stránka používá soubory cookie. Tímto způsobem získáváme informace o tom, jak uživatelé používají naše webové stránky a jejich obsah, a můžeme určit, zda váš počítač či zařízení v minulosti navštívilo naše nebo jiné stránky. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.